Szkoła Podstawowa w Potoku

im. Edmunda Łozińskiego         .
  • Panel1
  • Panel2
  • Panel3
  • Panel4
  • Panel5
  • Panel6

Wakacyjna wycieczka do Parku Wodnego w Krakowie

W piękny wakacyjny dzień 10 sierpnia br. odbyła się wycieczka do Krakowa. W Wzięli w niej udział uczestnicy Świetlicy Opiekuńczo – Wychowawczej, działającej przy Szkole Podstawowej w Potoku.

Podróż po Krakowie  rozpoczęła się od pobytu w Parku Wodnym. Po trzygodzinnych szaleństwach w największym Aquaparku w kraju, wszyscy udali się na Wawel i krakowskimi ulicami przemieścili się do Rynku Głównego, gdzie czekał na nich przygotowany wcześniej obiad.  Po posiłku cała grupa podziwiała Sukiennice. Następnie wszyscy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcia pod pomnikiem Adama Mickiewicza, a także wysłuchali hejnału z Wieży Mariackiej. Ostatnim punktem wycieczki była wizyta w Ogrodzie Zoologicznym, gdzie mogli z bliska zaobserwować życie zwierząt.

Wycieczka dostarczyła dzieciom i młodzieży wiele niezapomnianych wrażeń. Była dla wszystkich wspaniałą przygodą, a także aktywnie spędzonym dniem. Po powrocie  wszyscy z uśmiechem na twarzy powitali swoich rodziców, czekających na swoje pociechy.

Kierownikiem wycieczek była pani Agata Kazalska, zaś opiekę nad uczniami sprawowali: pani Beata Orzechowska, pan Wojciech Prejznar i pan Bartosz Kazalski. Fundatorem wycieczek była Gmina Jedlicze.