Szkoła Podstawowa w Potoku

im. Edmunda Łozińskiego         .
  • Panel1
  • Panel2
  • Panel3
  • Panel4
  • Panel5
  • Panel6

I miejsce i wyróżnienie w eliminacjach gminnych Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego STRAŻACKI TRUD

Drukuj

W czwartek 9 listopada 2017 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Jedliczu odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pt. „Strażacki Trud”. Uczniowie z naszej szkoły również wzięli udział w tym konkursie. Nadesłano ponad 300 prac. W kategorii klas I – III Maciej Bargieł z klasy I otrzymał wyróżnienie. W kategorii Klas IV – VII Małgorzata Targ z klasy VI zajęła 1 miejsce. Wyróżnieni uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Laureatom i ich rodzicom gorąco gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów artystycznych !