II i III miejsce w Gminnych Igrzyskach Dzieci w Mini Piłce Ręcznej

Dnia 27 listopada 2017 r. w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Jedliczu, odbyły się Gminne Igrzyska Dzieci w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców. Nasze młode szczypiornistki stanęły na wysokości zadania, zajmując II miejsce w gminie. Natomiast u chłopców walka toczyła się do ostatniego gwizdka. W ostatnich sekundach stracili bramkę i ostatecznie uplasowali się na miejscu III.

Drużyna dziewcząt wystąpiła w następującym składzie: Róża Ekert, Nikola Półchłopek, Małgorzata Targ z kl. VI, Patrycja Lawera, Weronika Lipińska, Magdalena Skórka z kl. V oraz Klaudia Dobrowolska i Julia Zych z kl. IV. Drużyna chłopców: Kajetan Chamioło, Mateusz Adamczuk, Oliwier Gębarowski, Wiktor Gierula, Kacper Komisarz, Maciej Danek z kl. VI, Patryk Siekaniec z kl. V oraz Mikołaj Strugała i Damian Woźniak z kl. IV. Opiekunką drużyn była pani Agata Kazalska.

Gratulujemy i życzymy powodzenia na kolejnych zawodach sportowych!