Szkoła Podstawowa w Potoku

im. Edmunda Łozińskiego         .
  • Panel1
  • Panel2
  • Panel3
  • Panel4
  • Panel5
  • Panel6

Wycieczka do Rzeszowa

Drukuj

Dnia 20 grudnia 2017r.  30 osobowa grupa uczniów z kl. VII, II i III gimnazjum uczestniczyła w wycieczce do Rzeszowa. Pierwszą atrakcją wspólnego wyjazdu był seans filmowy w kinie „Helios”, gdzie dzieci obejrzały film „Coco”, który wywoływał  w odbiorcach wiele emocji - od śmiechu do płaczu. Miguel, główny bohater filmu poszukiwał drogi do swoich muzycznych marzeń. Drugi do wyboru  film „Listy do M" wprowadził uczniów w świąteczny nastrój. W zabawny sposób przedstawił tradycje Świąt Bożego Narodzenia.  Kolejnym punktem wycieczki był pobyt w Flay Parku. Uczniowie radośnie spędzili tam czas, skacząc na trampolinach, kołysząc się na linach, czy kąpiąc się w wypełnionych gąbką basenach.

Po zakończonych szaleństwach, szczęśliwi i zadowoleni uczniowie udali się w drogę powrotną do Potoka.

Opiekę nad uczniami sprawowali nauczyciele: pani Agata Kazalska, pani Beata Orzechowska i pan Adrian Gierula.