Szkoła Podstawowa w Potoku

im. Edmunda Łozińskiego         .
  • Panel1
  • Panel2
  • Panel3
  • Panel4
  • Panel5
  • Panel6

Aktywny wypoczynek na lodowisku w Jedliczu

Drukuj

W piękny słoneczny dzień ferii zimowych, 40- osobowa grupa dzieci ze świetlic opiekuńczo- wychowawczych z Potoka, Jaszczwi, Moderówki, Dobieszyna i Żarnowca, udała się na jedlickie lodowisko, aby w zimowej scenerii aktywnie wypocząć.

Dzieci przez dwugodzinny pobyt doskonaliły umiejętność jazdy na łyżwach,  zaspokajały potrzeby ruchowe, uczyły się, aby aktywność fizyczna podejmowana była przez nie świadomie, dobrowolnie i z entuzjazmem. Wszyscy uczestnicy,  ci dobrze jeżdżący, a także początkujący, świetnie się bawili i w dobrych humorach, naładowani pozytywną energią, wrócili do domu.

Wyjazd na lodowisko odbył się dzięki finansowemu wsparciu Gminy Jedlicze. Opiekę nad „łyżwiarzami” sprawowali: Panie Agata Kazalska, i Beata Orzechowska oraz Pan Adrian Gierula.