Szkoła Podstawowa w Potoku

im. Edmunda Łozińskiego         .
  • Panel1
  • Panel2
  • Panel3
  • Panel4
  • Panel5
  • Panel6

Wicemistrzostwo Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt

Drukuj

Dużym sukcesem uczennic ze szkoły podstawowej zakończyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej Dziewcząt, które odbyły się 6 marca 2018 r. w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Jedliczu. Do rywalizacji stanęło 6 drużyn z powiatu krośnieńskiego. Mecze rozegrane zostały systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów. Nasze młode siatkarki zajęły II miejsce w powiecie, zostawiając w pokonanym polu takie szkoły jak: Korczynę, Lubatową, Świerzową oraz Miejsce Piastowe i plasując się tuż za ekipą z Przybówki.

Naszą szkołę godnie reprezentowały: Maja Stareńczak, Julia Barsznica, Paula Jasińska, Julia Rak, Zuzanna Hac, Karolina Hac, Agata Woźniak i Natalia Moskal. Opiekunką drużyny pani Agata Kazalska.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych!