Szkoła Podstawowa w Potoku

im. Edmunda Łozińskiego         .
  • Panel1
  • Panel2
  • Panel3
  • Panel4
  • Panel5
  • Panel6

Udział w Gminnych Igrzyskach Dzieci „Baw się z nami”

Drukuj

Dnia 14 maja 2018r., na boisku przy Szkole Podstawowej w Jedliczu, odbyły się Gminne Igrzyska Dzieci „Baw się z nami” dla uczniów klas I - III szkoły podstawowej. Uczniowie rywalizowali między sobą w takich konkurencjach jak: w sztafecie, dodawaniu skoków, w zmianie piłek, w biegu w workach i szarfami, w rzutach do żywego kosza, oraz w strzałach na bramkę. O miejscu na podium decydowała ostatnia konkurencja, w której naszym trzecioklasistom nie powiodło się. Mimo wielkiego zaangażowania zajęli IV miejsce.

Naszą szkołę podstawową reprezentowali: Daria Nowak, Zofia Gierula, Julia Furtek, Maja Brańska Filip Piotrowski, Tomasz Ostalecki, Bartosz Lisowski i Marcel Majewski. Opiekę nad uczniami sprawowała pani Agata Kazalska.