Szkoła Podstawowa w Potoku

im. Edmunda Łozińskiego         .
  • Panel1
  • Panel2
  • Panel3
  • Panel4
  • Panel5
  • Panel6

III miejsce w Konkursie plastycznym "Bezpieczni w ruchu drogowym"

Drukuj

W środę 20 czerwca 2018 roku odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie Jubileuszowego X Konkursu Plastycznego „Bezpieczni w ruchu drogowym”, które miało miejsce w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Krośnie. W finale konkursu wzięły udział 52 szkoły. Do finału dotarło 113 prac konkursowych. Nasza uczennica Małgorzata Targ  zajęła III miejsce, otrzymała dyplom i nagrody. Dyrektor WORD w Krośnie pan Ryszard Siepietowski pogratulował uczestnikom sukcesu  i ciekawych pomysłów dotyczących zachowania bezpieczeństwa na drodze.

Serdecznie gratulujemy Małgosi i jej rodzicom oraz życzymy dalszych sukcesów !!!

Opiekę nad uczennicą sprawowała pani Elzbieta Bajger.