Pożegnanie Absolwentów Gimnazjum

W środę 20 czerwca 2018 r. absolwenci gimnazjum, ich rodzice i wychowawczyni klasy pani Agata Kazalska, przygotowali uroczyste pożegnanie, na które zostali zaproszeni: dyrektor szkoły, nauczyciele i uczniowie klasy II gimnazjum. Część artystyczna w wykonaniu absolwentów i uczniów klasy VII i II gimnazjum obfitowała w znane melodie, dedykowane nauczycielom. Całości dopełniały czerwone róże, wręczane w podziękowaniu za trud i pracę dydaktyczną. Uczniowie klasy II gimnazjum przygotowali dla starszych kolegów słowa pożegnania, piosenkę i drobne upominki.

W części oficjalnej uroczystości pan dyrektor Andrzej Dziugan gratulował wszystkim absolwentom ukończenia szkoły, życzył sukcesów na dalszych etapach edukacji. Razem z wychowaczynią panią Agatą Kazalską wręczyli pamiątki ukończenia gimnazjum, dyplomy i nagrody. Najlepsi absolwenci: Wiktor Michalski, Julia Rak i Aleksandra Wiśniowska złożyli podpisy w pamiątkowej Księdze Absolwentów. Rodzice złożyli wychowawczyni podziękowania,  kosz kwiatów i  okazały tort. Zakończeniem uroczystości było pamiątkowe zdjęcie i poczęstunek dla wszystkich, przygotowany przez mamy absolwentów.

Szczęśliwej drogi już czas! Powodzenia!