Szkoła Podstawowa w Potoku

im. Edmunda Łozińskiego         .
  • Panel1
  • Panel2
  • Panel3
  • Panel4
  • Panel5
  • Panel6

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Minipiłce Ręcznej Chłopców

Dnia 3 grudnia 2018 r. w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Jedliczu, odbyły się Gminne Igrzyska Dzieci w Minipiłce Ręcznej Chłopców. Naszej drużynie tym razem nie udało się zając miejsca na podium, pomimo sportowej rywalizacji i pokazania ducha walki na boisku, musieli uznać wyższość innych szkół, plasując się ostatecznie na IV miejscu.

Szkołę Podstawową reprezentowali: Jakub Lisowski i Kacper Wiśniowski z kl. VI, Mikołaj Strugała, Szymon Czelny, Damian Woźniak, Patryk Siekaniec z kl. V oraz Tomasz Ostalecki, Marcel Majewski, Szymon Mordarski, Bartosz Lisowski i Igor Walus z kl. IV. Opiekunką drużyny była pani Agata Kazalska.

Gratulujemy i życzymy powodzenia na kolejnych zawodach sportowych.