Szkoła Podstawowa w Potoku

im. Edmunda Łozińskiego         .
  • Panel1
  • Panel2
  • Panel3
  • Panel4
  • Panel5
  • Panel6

Wyjazd do kina Helios

Drukuj

W dniu 14 grudnia 2018 roku grupa uczniów z klas VI, VII, VIII oraz III gimnazjum uczestniczyła w wyjeździe do krośnieńskiego kina „Helios”. Uczniowie miło spędzili czas, oglądając film animowany pt. „Grinch”. Tytułowy bohater nienawidzi Bożego Narodzenia i pragnie zepsuć świąteczną atmosferę mieszkańcom Ktosiowa. Grincha denerwuje wspólne kolędowanie, wręczanie prezentów i planuje okraść sąsiadów ze świątecznych dekoracji, pięknie ozdobionych choinek i podarunków pod nimi zgromadzonych. Wszystko jednak się zmienia dzięki Cindy Lou, która wierzy w to, że Grinch - w głębi serca - jest tak naprawdę inną osobą.

Uczniom podobały się efekty audiowizualne, odpowiednia dawka humoru oraz świąteczny nastrój, którego w filmie nie brakuje.

Opiekę nad uczniami w trakcie wyjazdu sprawowały panie – Elżbieta Brońska –Piękoś oraz Agata Misygar-Grzesik.