Szkoła Podstawowa w Potoku

im. Edmunda Łozińskiego         .
  • Panel1
  • Panel2
  • Panel3
  • Panel4
  • Panel5
  • Panel6

Wiosenne sprzątanie wsi Potok

Drukuj

W dniu 6 kwietnia br. w naszej miejscowości obyło się zorganizowane przez Sołtysa oraz Radę Sołecka wiosenne sprzątanie wsi Potok. Chętni mieszkańcy zebrali się przy klubie sportowym, gdzie każdy został zaopatrzony w rękawiczki oraz worki na śmieci. Nie mogło tam również zabraknąć uczniów naszej szkoły. Zamiast wylegiwać się w sobotni poranek kilkunastoosobowa grupa uczniów ze Szkoły Podstawowej (uczniowie klas 8, 7 oraz 4) razem z opiekunem - panem Adrianem Gierulą stawili się gotowi i chętni do pomocy w tym niełatwym zadaniu. W miłej atmosferze w towarzystwie mieszkańców wsi, po kilku godzinach udało się osiągnąć zamierzony cel. Drogi oraz pobocza zostały dokładnie uprzątnięte. Zebrano mnóstwo worków śmieci. Na koniec ciężkiej pracy odbyło się wspólne ognisko z pieczeniem kiełbasek.