Szkoła Podstawowa w Potoku

im. Edmunda Łozińskiego         .
  • Panel1
  • Panel2
  • Panel3
  • Panel4
  • Panel5
  • Panel6

Udział w VI Przeglądzie Artystycznym Szkół i Przedszkoli "PEGAZ"

Drukuj

W niedzielne popołudnie 26 maja br. reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w VI Przeglądzie  Artystycznym  Szkół i Przedszkoli „PEGAZ”.  Uzdolnione artystycznie dziewczynki zaprezentowały dwa widowiskowe, barwne tańce i piosenkę. Dzieci zaprezentowały się fantastycznie - było subtelnie, radośnie i kolorowo. Całości występu dopełniły  barwne stroje i dodatkowe rekwizyty. Dziewczynki do przeglądu przygotowała pani Wioletta Zygmunt.

Małym artystom dziękujemy za wspaniały występ i życzymy dalszych sukcesów ! Dziękujemy gorąco rodzicom za zaangażowanie i pomoc w organizację dowozu dzieci do Jedlicza.

Obejrzyj taniec 1,   Obejrzyj piosenkę Obejrzyj taniec 2